Aktuální počasí Şokhar
Aktuální počasí přímo pro město Şokhar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 34°C |
