Aktuální počasí Sohāgpur
Aktuální počasí přímo pro město Sohāgpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
