- Počasí
- Turecko
- Sivaská provincie
- Söğütağıl
Aktuální počasí Söğütağıl
Aktuální počasí přímo pro město Söğütağıl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
