Aktuální počasí Sofilari
Aktuální počasí přímo pro město Sofilari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
