- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Soemok
Aktuální počasí Soemok
Aktuální počasí přímo pro město Soemok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
