- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Soderstorf
Aktuální počasí Soderstorf
Aktuální počasí přímo pro město Soderstorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 29. 4. (01:00) do 29. 4. (07:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
