- Počasí
- Švédsko
- Östergötland
- Söderhult
Aktuální počasí Söderhult
Aktuální počasí přímo pro město Söderhult. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
