- Počasí
- Spojené státy americké
- Idaho
- Soda Springs
Aktuální počasí Soda Springs
Aktuální počasí přímo pro město Soda Springs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 5°C |
