Aktuální počasí Socoltenango
Aktuální počasí přímo pro město Socoltenango. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
