- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Socol
Aktuální počasí Socol
Aktuální počasí přímo pro město Socol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (01:00) do 17. 5. (01:00)
Bouřky
Platí od 15. 5. (01:00) do 16. 5. (01:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
