- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Sŏch’on
Aktuální počasí Sŏch’on
Aktuální počasí přímo pro město Sŏch’on. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
