- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Sobolew
Aktuální počasí Sobolew
Aktuální počasí přímo pro město Sobolew. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
