- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Smolná
Aktuální počasí Smolná
Aktuální počasí přímo pro město Smolná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
