- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Smołdzino
Aktuální počasí Smołdzino
Aktuální počasí přímo pro město Smołdzino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
