Aktuální počasí Smardhési
Aktuální počasí přímo pro město Smardhési. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 16. 5. (12:00) do 16. 5. (20:00)
Povodně
Platí od 16. 5. (12:00) do 16. 5. (20:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
