- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Sluhy
Aktuální počasí Sluhy
Aktuální počasí přímo pro město Sluhy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
