- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Slepushkino
Aktuální počasí Slepushkino
Aktuální počasí přímo pro město Slepushkino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 1°C |
