- Počasí
- Ukrajina
- Kherson Oblast
- Slavne
Aktuální počasí Slavne
Aktuální počasí přímo pro město Slavne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
