- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Skive
Aktuální počasí Skive
Aktuální počasí přímo pro město Skive. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
