- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Skelton
Aktuální počasí Skelton
Aktuální počasí přímo pro město Skelton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
