- Počasí
- Slovensko
- Trnavský kraj
- Skalica
Aktuální počasí Skalica
Aktuální počasí přímo pro město Skalica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
