- Počasí
- Rusko
- Krasnoyarskiy
- Skakal’naya
Aktuální počasí Skakal’naya
Aktuální počasí přímo pro město Skakal’naya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
