Aktuální počasí Sjöbo
Aktuální počasí přímo pro město Sjöbo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
