- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Siyāh Pētāw
Aktuální počasí Siyāh Pētāw
Aktuální počasí přímo pro město Siyāh Pētāw. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 23°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
