- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Siyāh Jowast
Aktuální počasí Siyāh Jowast
Aktuální počasí přímo pro město Siyāh Jowast. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
