Aktuální počasí Sítio Chicão
Aktuální počasí přímo pro město Sítio Chicão. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
