Aktuální počasí Sítio Alberto Schustir
Aktuální počasí přímo pro město Sítio Alberto Schustir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
