- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Siswā Bāzār
Aktuální počasí Siswā Bāzār
Aktuální počasí přímo pro město Siswā Bāzār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
