- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Šišma
Aktuální počasí Šišma
Aktuální počasí přímo pro město Šišma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
