- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Sirūr
Aktuální počasí Sirūr
Aktuální počasí přímo pro město Sirūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
