- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Sirkānda
Aktuální počasí Sirkānda
Aktuální počasí přímo pro město Sirkānda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
