Aktuální počasí Šipkovica
Aktuální počasí přímo pro město Šipkovica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
