- Počasí
- Nizozemsko
- Zeeland
- Sint Laurens
Aktuální počasí Sint Laurens
Aktuální počasí přímo pro město Sint Laurens. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
