- Počasí
- Severní Korea
- Yanggang-do
- Sinsa-dong
Aktuální počasí Sinsa-dong
Aktuální počasí přímo pro město Sinsa-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 7°C |
