- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollabuk-do
- Sinju
Aktuální počasí Sinju
Aktuální počasí přímo pro město Sinju. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
