- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-bukto
- Sin’gwi-dong
Aktuální počasí Sin’gwi-dong
Aktuální počasí přímo pro město Sin’gwi-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
