- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Singleton
Aktuální počasí Singleton
Aktuální počasí přímo pro město Singleton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
