- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Sinch’ŏn
Aktuální počasí Sinch’ŏn
Aktuální počasí přímo pro město Sinch’ŏn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
