- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Sinceny
Aktuální počasí Sinceny
Aktuální počasí přímo pro město Sinceny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 29. 5. (00:00) do 30. 5. (00:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
