- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Sinbo-dong
Aktuální počasí Sinbo-dong
Aktuální počasí přímo pro město Sinbo-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
