- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Sīnay
Aktuální počasí Sīnay
Aktuální počasí přímo pro město Sīnay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 5°C |
