- Počasí
- Turecko
- Tekirdağská provincie
- Sinanlı
Aktuální počasí Sinanlı
Aktuální počasí přímo pro město Sinanlı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
