Aktuální počasí Sīnak
Aktuální počasí přímo pro město Sīnak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
