- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Simpson
Aktuální počasí Simpson
Aktuální počasí přímo pro město Simpson. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 12. 5. (09:00)
Námraza
Platí do 12. 5. (09:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
