- Počasí
- Rusko
- Permský kraj
- Simonyata
Aktuální počasí Simonyata
Aktuální počasí přímo pro město Simonyata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
