- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Simmerath
Aktuální počasí Simmerath
Aktuální počasí přímo pro město Simmerath. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
