Aktuální počasí Silvera
Aktuální počasí přímo pro město Silvera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (14:00) do 29. 5. (20:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
