- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Sil-li
Aktuální počasí Sil-li
Aktuální počasí přímo pro město Sil-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
