Aktuální počasí Šilagalys
Aktuální počasí přímo pro město Šilagalys. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (21:00) do 27. 5. (09:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
