- Počasí
- Brazílie
- Santa Catarina
- Siderópolis
Aktuální počasí Siderópolis
Aktuální počasí přímo pro město Siderópolis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
